Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o sklepie

 

Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm w branży

   
W Nordweco wierzymy,  że nauka zmienia nasz świat na lepsze, a nowoczesna edukacja jest bramą do przyszłości. Od ponad 20 lat współtworzymy przyjazne i nowoczesne  oblicze polskich szkół. Od początku działalności zajmujemy się dostawą profesjonalnych urządzeń audiowizualnych oraz kompleksowych rozwiązań składających się z systemów projekcji wizyjnej, nagłośnienia, tłumaczeń symultanicznych, centralnego sterowania i innych.
   
Od ponad 22 lat współpracujemy z wiodącymi producentami sprzętu i oprogramowania. Dzięki temu możemy oferować rozwiązania, które jeszcze niedawno wydawały się magią, a dziś służą człowiekowi w nauce, biznesie i rozrywce. Projektujemy i produkujemy pracownie językowe, dostarczamy i montujemy sprzęt interaktywny i multimedialny.  Szczycimy się zaufaniem tysięcy Klientów i partnerskimi relacjami z uznanymi producentami. Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem monitorów marki Prowise, które wyróżnia bezkompromisowa jakość wykonania, nowoczesne wzornictwo, bogata baza nowoczesnego oprogramowania, a także, co wyjątkowe na polskim rynku standardowa 5 – letnia gwarancja.
   
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku dodatkowych pytań, lub chęci zapisania się na demonstracyjną prezentację naszego sprzętu zapraszamy do kontaktu.  

  

 

 

   
   
 
   
pixel