Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Podłoga interaktywna

( ilość produktów: 26 )

Wykorzystuj potencjał aktywności ruchowej i innowacyjnych technologii do przekazywania wiedzy w sposób ciekawy oraz angażujący. Podłoga interaktywna to interesujący dodatek do zajęć lekcyjnych wprowadzający zupełnie nowe spojrzenie na standardowy proces edukacji. Zobacz, jak interaktywna podłoga odmieni współpracę z dziećmi i sprawi, że nielubiane lub trudne dotychczas zadania dla najmłodszych staną się przyjemną zabawą. Skorzystaj z oferty sklepu Prezenter.pl


Podłoga interaktywna – stworzona z myślą o potrzebach i oczekiwaniach dzieci


Interaktywna podłoga dla dzieci to sprzęt wykorzystujący do pracy technologię ultradźwięków i funkcjonalne rozwiązania techniczne projektorów marki Epson. Użytkownicy otrzymują więc system wychwytywania ruchów interaktywnych pisaków lub uderzeń piłeczek, co pozwala na wykonywanie wielu zadań edukacyjnych w formie zabawy. Do tego dochodzi wiele możliwości personalizacji obrazu względem podłogi lub ściany. Sprawdź, co do zaoferowania ma podłoga interaktywna magiczny dywan od KNOOCKER.

Wszystkie informacje na temat prezentowanych urządzeń znajdziesz w ich opisach. Skorzystaj z nich przed finalizacją zakupów i skompletuj zestaw dostosowany do wymagań uczniów oraz nauczycieli. Z Prezenter.pl jest to o wiele prostsze i szybsze, niż może Ci się wydawać.

Współpraca z zespołem specjalistów Prezenter.pl to gwarancja komfortu realizacji zamówienia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że osoby odpowiedzialne za poprawne funkcjonowanie placówek szkolnych mają wyjątkowo mało czasu na obsługę procesów rozwojowych. Chcąc zoptymalizować ilość ich obowiązków, stawiamy na maksymalną automatyzację i niezbędne wsparcie. Interaktywna podłoga dla dzieci może zostać dopasowana zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami i możliwościami. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapewniamy kompleksowe wsparcie zakupowe zgodnie z najwyższymi standardami jakości oraz bezpieczeństwa. Skontaktuj się z nami osobiście i przekonaj się o tym na własne oczy.

pixel