Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wizualizery

( ilość produktów: 4 )

Wizualizery to nowoczesne urządzenia wykorzystywane w szkołach (zarówno podstawowych, jak i średnich) i na uczelniach wyższych. Umożliwiają one prezentację dokumentów, obrazów i niewielkich obiektów z doskonałą ostrością przy użyciu dowolnego ekranu lub projektora. Udostępniaj więc tego typu rozwiązania nauczycielom i uczniom w Twojej placówce edukacyjnej. Dzięki nim prowadzone zajęcia będą o wiele ciekawsze, co z kolei przełoży się na zaangażowanie uczniów i zapamiętywanie przez nich informacji. Zainwestuj w wizualizer do komputera w Prezenter.pl i zobacz, jak duży potencjał oferują rozwiązania technologiczne dla szkół.


Technologia wspierająca edukację – Wizualizery w Prezenter.pl


Wizualizery cieszą się uznaniem pedagogów od wielu lat. Niegdyś jednak ich forma była uproszczona i wymagała stosowania materiałów przystosowanych do pracy z nimi. Dziś dzięki technologii każdy dokument może zostać przedstawiony w dużym formacie na ekranie, tablicy lub ścianie. Wykorzystaj ten potencjał podczas zajęć lekcyjnych i wprowadź nowy element programu, z którego pomocą zaciekawisz uczniów.

Wizualizery charakteryzują się również niewielką wagą i kompaktowym rozmiarem. Dzięki temu przechowywanie ich lub przenoszenie między salami lekcyjnymi nie będzie wymagało użycia dużej ilości siły – co z kolei umożliwi wykorzystywanie jednego urządzenia na wielu przedmiotach szkolnych. Poznaj specyfikacje techniczne oferowanych narzędzi. Szczegółowe informacje czekają na Ciebie w opisach produktów.

Wizualizer kompatybilny z mikroskopem świetnie sprawdzi się zatem nie tylko podczas zajęć związanych z chemią lub biologią. Może on okazać się nieocenionym wsparciem dla nauczycieli omawiających prace, testy, wypracowania lub zadania na lekcjach języka polskiego lub obcego, matematyki, historii itp. Wizualizer przyda się wszędzie tam, gdzie powiększenie dokumentu lub przedmiotu i przedstawienie go w powiększeniu na dużym ekranie pomoże uczniom zrozumieć omawiany temat lub zakres działań.

Wspólnie z zespołem sklepu Prezenter.pl zadbaliśmy o to, by zakup urządzeń i całych systemów był prosty, wygodny i szybki. Korzystając z naszej oferty internetowej, jesteś w stanie w zaledwie kilka chwil złożyć zamówienie na zestaw niezbędnego wyposażenia. Jeśli masz pytania lub oczekujesz pomocy, zadzwoń lub napisz do nas.

pixel