Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Projektory Krótkoogniskowe

( ilość produktów: 5 )

Nawet jeśli sale lekcyjne i szkoleniowe w Twojej placówce edukacyjnej są stosunkowo niewielkie, nie musisz rezygnować z innowacyjnych narzędzi multimedialnych. Projektory krótkoogniskowe to urządzenia przystosowane do montażu w niewielkiej odległości od powierzchni, na której ma być wyświetlany obraz – bez utraty jakości. Skorzystaj więc z prezentowanych narzędzi dostępnych w Prezenter.pl i zainwestuj w sprzęt stworzony do celów edukacyjnych w XXI wieku.

 

Postaw na markowe projektory krótkoogniskowe – Rozwiązania dla niewielkich sal lekcyjnych i szkoleniowych 

 

Projektory krótkoogniskowe wyposażone są w obiektyw udostępniający krótki rzut obrazu. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że z ich pomocą użytkownicy mogą wyświetlać obraz o dużym rozmiarze w satysfakcjonującej rozdzielczości z bardzo bliskiej odległości między urządzeniem i ekranem. Projektory multimedialne krótkoogniskowe stają się zatem doskonałym wyborem w przypadku stosunkowo niewielkich sal lekcyjnych i szkoleniowych, gdzie klasyczne projektory mogłyby stanowić poważny problem w kwestii wygodnego ulokowania.

Możliwość bliskiego montażu między projektorem i ekranem to nie wszystko, co urządzenia krótkoogniskowe są w stanie zagwarantować użytkownikom. Sprawdzone multimedialne projektory krótkoogniskowe dostępne w ofercie sklepu Prezenter.pl zapewniają także wysoki współczynnik kontrastu. Oznacza to doskonałą czytelność wyświetlanych treści – zarówno grafik (tj. wykresy i zdjęcia), jak i tekstu. Dzięki temu prowadzenie zajęć w formie prezentacji staje się o wiele wygodniejsze zarówno dla osoby omawiającej dany temat, jak i odbiorców, którzy nie muszą domyślać się zawartości slajdów – nawet z odległych rzędów.

Zależy Ci na tym, by wybrane urządzenia charakteryzowały się niezawodnością i gwarantowały ponadprzeciętną jakość obrazu wspierającą nauczycieli oraz uczniów podczas pracy? Sięgnij po oryginalne projektory multimedialne dostępne w Prezenter.pl. W pozostałych częściach naszego sklepu udostępniamy też wiele innych niezbędnych elementów zestawu, które wchodząc w skład wyposażenia innowacyjnej sali lekcyjnej. Zobacz, jak z ich pomocą możesz zmienić klasyczny sposób prowadzenia zajęć edukacyjnych na ciekawą i angażującą formę nauczania.

pixel