Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tablice interaktywne

( ilość produktów: 6 )

Nowoczesna sala lekcyjna wyposażona w innowacyjny sprzęt multimedialny to doskonała forma wsparcia dla nauczycieli. Uczniowie podczas pracy z interaktywnymi narzędziami są dużo bardziej zaangażowani w omawiany temat i chłoną przekazywane informacje z zainteresowaniem. Tablice interaktywne dostępne w tej części naszego sklepu to definitywna podstawa.

Tablice interaktywne dla szkół – Twórz innowacyjne sale lekcyjne

Wdrażaj innowacyjne technologie do sal lekcyjnych. Tablica interaktywna do szkoły to jeden z podstawowych elementów wyposażenia pozwalający maksymalizować efektywność nauki. Dzięki wizualnemu przedstawianiu skomplikowanych zagadnień, staną się one o wiele bardziej zrozumiałe i czytelne dla uczniów. Pamiętaj jednak, że tablica multimedialna nie jest urządzeniem samodzielnym, jak np. monitory interaktywne z wbudowanym komputerem OPS. Należy je zsynchronizować z modułem OPS i projektorem, które znajdziesz w pozostałych kategoriach sklepu Prezenter.pl.

Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów urządzeń o wysokim zaawansowaniu technologicznym. Tablica iBoard została stworzona w oparciu o technologię pozycjonowania w podczerwieni. Dzięki temu korzystanie z jej możliwości jest wyjątkowo proste. Możesz to robić przy pomocy dowolnego wskaźnika lub palca.

Tablice interaktywne posiadają certyfikaty jakości i bezpieczeństwa eksploatacji. Jest to najlepszy dowód na to, że przeszły one pozytywnie surowe testy w warunkach laboratoryjnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat lub poznać ich parametry techniczne, wszystkie istotne znajdziesz w kartach produktowych.

Korzystaj z usług Prezenter.pl i zadbaj o rozwój Twojej lub reprezentowanej przez Ciebie placówki edukacyjnej. Szukasz wysokogatunkowych i innowacyjnych urządzeń dla programu Laboratoria Przyszłości lub dla szkoły prywatnej? Z przyjemnością pomożemy skompletować zestaw wyposażenia i sfinalizować zamówienie. Tablica interaktywna dla dzieci i młodzieży to nie wszystko, co pomoże Ci zaangażować uczniów do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. W Pozostałych kategoriach znajdziesz mnóstwo ciekawych urządzeń, narzędzi i akcesoriów.

pixel