Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ultrakrótkoogniskowe

( ilość produktów: 7 )

Projektory ultrakrótkoogniskowe to najnowsza technologia udostępniająca uczniom i nauczycielom komfort użytkowania przy niemal nieograniczonych możliwościach. Projektory dostępne w tej kategorii naszego sklepu nie potrzebują dużej lub nawet średniej odległości montażu od ściany, tablicy lub ekranu. Wystarczy ustawić je metr lub kilkadziesiąt centymetrów od powierzchni, na którą będzie rzucany obraz, by osiągnąć doskonały efekt przy świetnej rozdzielczości, jasności oraz jakości wyświetlanych materiałów.

Projektory ultrakrótkoogniskowe i ich zastosowania w placówkach edukacyjnych – Prezenter.pl na straży jakości

Projektory ultrakrótkoogniskowe można spotkać również pod nazwą “ultra short throw”. Odległość, z jaką są one w stanie rzucać wysokojakościowy i niezniekształcony obraz na ścianę, tablicę lub ekran warunkuje ich konstrukcja i budowa. Informacje na temat parametrów (tj. maksymalna rozdzielczość, jasność, sposób montażu lub funkcjonalności) znajdziesz w ich opisach. Wszystkie projektory multimedialne w Prezenter.pl pochodzą od renomowanych producentów, których urządzenia są certyfikowane przez niezależne laboratoria potwierdzające jakość ich wykonania, żywotność oraz bezpieczeństwo eksploatacji – co ma szczególnie duże znaczenie dla szkół i placówek edukacyjnych (zwłaszcza przy pracy z dziećmi i młodzieżą).

Chociaż projektory ultrakrótkoogniskowe perfekcyjnie sprawdzają się zarówno w przypadku dużych, jak i niewielkich sal lekcyjnych oraz szkoleniowych, nie każda placówka edukacyjna może chcieć z nich skorzystać. Cena tych urządzeń jest stosunkowo wysoka w porównaniu z projektorami krótkoogniskowymi lub standardowymi projektami uniwersalnymi. W pozostałych kategoriach znajdziesz więc inne propozycje przygotowane przez zespół specjalistów Prezenter.pl.

Masz pytania? Chętnie udzielimy niezbędnych odpowiedzi i pomożemy sfinalizować zamówienie dla Twojej placówki szkolnej. Skontaktuj się z zespołem naszych specjalistów już teraz i skorzystaj z profesjonalnego wsparcia doświadczonych ekspertów Prezenter.pl.

pixel