Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

All In-One PC

( ilość produktów: 4 )

Zapewnij uczniom dostęp do nowoczesnych technologii. Komputery są obecnie definitywnym standardem, który powinien znaleźć się w każdej sali lekcyjnej. Idź o krok dalej i wykorzystaj komputery All In One, które przygotowaliśmy w tej części sklepu Prezenter.pl. Jak sama nazwa wskazuje, są to urządzenia typu Wszystko w Jednym. Otrzymujesz więc funkcjonalny zestaw komputerowy (jednostka stacjonarna + duży monitor) w jednej obudowie.

Sprawdź, jak wiele korzyści jest w stanie zaoferować Twojej placówce edukacyjnej komputer stacjonarny All In One. Wybierz razem z nami model dostosowany do potrzeb oraz preferencji nauczycieli i uczniów. Zaufaj wiedzy specjalistów z Prezenter.pl.


Komputery All In One – minimalistyczna i imponująca technologia dla Twojej szkoły


Wyeliminowanie jednostki stacjonarnej lub laptopa i schowanie podzespołów zestawu komputerowego w monitor, nadal jest imponującym osiągnięciem konstruktorów. Jest to jednak obecnie technologia dostępna na wyciągnięcie ręki. Komputer AIO stanowi innowacyjną alternatywę dla klasycznych konstrukcji sprzętu komputerowego, które zarówno w szkołach, jak i w domach stanowią obecnie definitywny standard. Poznaj potencjał PC All In One i korzyści wynikające z optymalizacji elementów zestawu komputerowego.

Zestaw komputerowy typu PC All In One powinien spełniać konkretne kryteria użytkowników. Jedynie wtedy będzie on w stanie zagwarantować płynność i komfort pracy. Szczegóły na temat specyfikacji technicznych oferowanych narzędzi znajdziesz w ich opisach. Skorzystaj z tych informacji lub skontaktuj się z naszym zespołem, który odpowie na Twoje pytania i pomoże z finalizacją zamówienia od A do Z.

Rozważasz inwestycję w urządzenia typu AIO? Komputer z tej kategorii może być interesującą alternatywą dla klasycznych propozycji (tj. jednostki stacjonarne) – zwłaszcza w przypadku sal szkolnych, w których warto zoptymalizować ilość sprzętu ze względu na ograniczony metraż. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacjami dostępnych konstrukcji i do skompletowania zestawu wyposażenia dla Twojej placówki szkolnej. Komputer do nauki typu PC All In One to świetna decyzja inwestycyjna, Stanowi ona doskonałe uzupełnienie innowacyjnej infrastruktury dla szkoły w XXI wieku!

pixel