Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Monitory interaktywne

( ilość produktów: 18 )

Interaktywna sala lekcyjna to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych szkół wdrażających innowacyjne technologie do procesu nauczania. Monitory interaktywne to idealna alternatywa dla klasycznych tablic. Zarówno w “młodszych”, jak i “starszych” klasach są one w stanie wspierać nauczyciela podczas omawiania tematów lekcyjnych. Przekazywana wiedza stanie się zatem o wiele ciekawsza i przykuje uwagę uczniów, angażując ich tym samym do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Poznaj zatem monitory interaktywne dla szkół, które przygotowaliśmy w ofercie sklepu Prezenter.pl.

Monitor interaktywny do szkoły ? Podstawa innowacyjnej sali lekcyjnej

Decydując się na monitor dotykowy zamiast klasycznej tablicy magnetycznej lub suchościeralnej, wprowadzisz do zajęć ruchome, kolorowe i interaktywne elementy. Dzięki rozbudowanej technologii dotykowej (uzależnionej od modelu), monitor multimedialny umożliwia uczniom i nauczycielom wygodną formę edukacji na podstawie prezentacji oraz aplikacji. Są to urządzenia pozwalające na szybkie, płynne i precyzyjne pisanie przy użyciu dedykowanych narzędzi.

W Prezenter.pl współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami sprzętu elektronicznego dedykowanego dla szkół i placówek edukacyjnych. Udostępniamy więc jedynie wysokogatunkowe urządzenia, dostosowane do najsurowszych norm oraz standardów jakości, bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.

Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb oraz oczekiwań placówek szkolnych. Monitor interaktywny powinien być perfekcyjnie przystosowany do wymagań użytkowników. Inwestując więc w nowoczesny monitor wielkoformatowy, należy zwrócić uwagę na jego funkcjonalności, rozmiar i parametry.

Każdy monitor interaktywny do szkoły został szczegółowo opisany i przedstawiony w karcie produktu. Znajdziesz tam zarówno informacje na temat wykorzystanych technologii, jak i specyfikacje techniczne. Dzięki temu wybór konkretnego modelu dla Twojej placówki edukacyjnej będzie szybki i prosty. W razie pytań służymy pomocą. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

pixel