Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Projektory interaktywne

( ilość produktów: 2 )

Interaktywne projektory multimedialne to alternatywa dla tablic interaktywnych lub świetna forma uzupełnienia funkcjonalnego zestawu narzędzi edukacyjnych. Pozwalają one na zachowanie funkcji tablic interaktywnych, przy optymalizacji ilości i wielkości narzędzi. Chcąc wykorzystywać projektory interaktywne w trakcie zajęć lekcyjnych, wystarczy ekran, biała ściana lub ew. zwykła tablica suchościeralna.

Przekonaj się o tym, co do zaoferowania mają nowoczesne projektory interaktywne w salach szkolnych i zobacz, że warto wdrożyć je do procesu nauczania. W Prezenter.pl znajdziesz wiele urządzeń dostosowanych do najsurowszych norm oraz standardów jakości, niezawodności i bezpieczeństwa eksploatacji. Wybierz te najlepsze dla zastosowań w Twojej placówce szkolnej.


Interaktywne projektory multimedialne w Prezenter.pl – Technologia wspierające edukację

Projektor interaktywny to urządzenie umożliwiające prowadzenie angażujących zajęć w ciekawy sposób z wykorzystaniem innowacyjnej technologii. Same projektory charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą, przy znikomych kosztach eksploatacji. Do tego dochodzi wieloletnia wytrzymałość, o czym świadczyć może długa gwarancja producencka (często nawet do 5 lat gwarancji technicznej i 3 lata gwarancji na żywotność lampy). Dowiedz się więcej na temat oferowanych projektorów. Szczegółowe informacje znajdziesz w ich opisach.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że osoby reprezentujące placówki szkolne mają mnóstwo angażujących obowiązków. Przygotowaliśmy więc sklep internetowy Prezenter.pl w taki sposób, by interfejs charakteryzował się łatwością i szybkością obsługi. Dzięki temu możesz w zaledwie kilka minut wybrać projektory dostosowane do potrzeb realizacji określonego projektu multimedialnych sal lekcyjnych i sfinalizować transakcję. Kurier natomiast dostarczy wybrany asortyment prosto pod wskazany adres.

Do tego znajdziesz u nas wszystkie innowacyjne urządzenia składające się na system nowoczesnego nauczania w jednym miejscu. Projektory multimedialne to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Sprawdź w pozostałych kategoriach, co przygotowaliśmy wspólnie z zespołem naszych specjalistów z myślą o maksymalizacji efektywności nauki podczas zajęć szkolnych i poznaj takie rozwiązania jak projektory mobilne lub krótkoogniskowe oraz ich zastosowania.

pixel