Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Komputery

( ilość produktów: 19 )

Wydajny zestaw komputerowy to obowiązkowy element wyposażenia każdego nauczyciela i ucznia. Edukacja przechodzi obecnie transformację. Szkoły niezależnie od ich wielkości lub zakresu nauczania, potrzebują innowacyjnych technologii wspierających nauczycieli przy prowadzeniu zajęć i omawianiu zaplanowanego programu lekcyjnego. Przygotowaliśmy więc wspólnie z zespołem naszych specjalistów laptopy, komputery, komputery All In One i wiele innych propozycji stanowiących podstawę nowoczesnej formy nauczania.

Komputery i laptopy dla szkół i uczniów – Prezenter.pl w gotowości, by spełnić Twoje oczekiwania


Wiemy, jak ważna jest efektywność i niezawodność sprzętu podczas zajęć w szkole lub zdalnych lekcji online. Komputer stacjonarny lub laptop musi gwarantować płynność pracy i bezawaryjność, by eksploatacja była komfortowa oraz przyniosła zamierzone rezultaty. Zadbaliśmy więc o to, by każdy komputer stacjonarny w Prezenter.pl pochodził od renomowanych producentów. Zapewniają oni satysfakcjonującą moc obliczeniową prezentowanych urządzeń, co przekłada się również na ich wydajność. Znajdziesz u nas m.in. takie marki jak:

  • Dell;
  • Lenovo;
  • Prowise;
  • Iiyama;
  • LG;
  • Optoma;
  • ViewSonic;
  • iBoard.

I wiele innych. Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań użytkowników. Przygotowaliśmy więc interesujące konstrukcje przystosowane do prowadzenia zajęć lub obsługi procesów w trakcie ich trwania. Do dyspozycji klientów oddajemy m.in.:

Mając na uwadzę dobro uczniów, w Prezenter.pl posiadamy także propozycje wyselekcjonowane z myślą o nich. Komputer dla dziecka do nauki to definitywny standard, który pomaga w odrabianiu pracy domowej i przygotowywaniu się do zajęć lekcyjnych. Sprawdź, który komputer do nauki będzie najlepszą inwestycją na lata.

Brakuje Ci pewności, który komputer PC będzie idealnym rozwiązaniem dla Twojej szkoły? Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami udostępnionymi w poszczególnych kategoriach. W razie pytań służymy wsparciem i chętnie udzielimy odpowiedzi. Pomożemy w skompletowaniu zestawu dla Twojej placówki szkolnej, nauczycieli i uczniów. Zdaj się na doświadczenie i wiedzę naszego zespołu. Dołącz do grona zadowolonych klientów już teraz.

pixel