Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Laboratoria Przyszłości

( ilość produktów: 55 )

Poznaj program Laboratoria Przyszłości i rozwijaj potencjał szkoły z pomocą dofinansowań dla placówek edukacyjnych. Zobacz, jak wiele fantastycznych narzędzi oraz akcesoriów wchodzi w skład programu Laboratoria Przyszłości. Dzięki nim przekład zagadnień teoretycznych na praktyczne zastosowania (niezależnie od przedmiotu), stanie się możliwy i efektywny. Przekonaj się na własne oczy, jak wiele funkcjonalnych urządzeń możesz nabyć na potrzeby nauczania. Wykorzystaj w tym celu możliwości oferowane przez Prezenter.pl


Co to jest program Laboratoria Przyszłości?


Jest to program edukacyjny, którego celem jest unowocześnienie placówek szkolnych. Laboratoria Przyszłości to inicjatywa tworzona przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Założeniem programu jest wdrożenie innowacyjnych technologii do zajęć szkolnych, podczas których zakres materiału omawiany będzie w sposób interesujący i angażujący – co pozwoli uczniom lepiej przyswajać wiedzą, np. poprzez wizualizację. Pobudzenie kreatywności i odkrywanie talentów może być o wiele prostsze, gdy nauczyciele będą mieć do dyspozycji nowoczesny sprzęt komputerowy i laboratoryjny.

Wsparcie z programu dofinansowań w pierwszej kolejności kierowane jest do publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego oraz publicznych szkół artystycznych podstawowych. Dopiero w następnej kolejności są niepubliczne szkoły podstawowe.

W Prezenter.pl posiadamy wiele urządzeń, które niezbędne są do realizacji celów zakładających przez program Laboratoria Przyszłości. Należą do nich m.in. takie kategorie jak:

  • wyposażenie laboratorium;
  • druk 3D;
  • robotyka;
  • Audio-Wideo;
  • okulary VR;
  • AGD;
  • wizualizery;
  • mikroskopy.

Wszystkie sprzęty znajdujące się w ww. kategoriach to wysokojakościowe konstrukcje. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo dzieci oraz nauczycieli, dlatego urządzenia dedykowane do pracy w nowoczesnych salach lekcyjnych przechodzą szczegółową selekcję zespołu naszych specjalistów.

Potrzebujesz wsparcia przy realizacji swojego zamówienia? Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Jako doświadczony zespół specjalistów chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy skompletować niezbędny zestaw wyposażenia od A do Z. Sprawdź, jak powinno wyglądać prawdziwe laboratorium przyszłości. Projekt dedykowany placówkom edukacyjnym to doskonały moment na skorzystania z pomocy instytucji państwowych.

pixel