Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Podłoga interaktywna w szkole i przedszkolu.

2024-02-16
Podłoga interaktywna w szkole i przedszkolu.

W dzisiejszych czasach dzieci są coraz bardziej zafascynowane nowymi technologiami i rozwiązaniami interaktywnymi a standardowe metody nauczania nie są już tak efektywne jak kiedyś.  

Dlatego też, chcemy Państwu przedstawić prawdziwą rewolucję w przestrzeni dziecięcej - interaktywną podłogę! To innowacyjne rozwiązanie otwiera drzwi do nieograniczonych możliwości zabawy, kreatywności oraz nieszablonowego sposobu nauki.  

 

 

Jakie są główne zalety zastosowania interaktywnej podłogi?  

·         Rozwój motoryczny, kreatywność i nauka cierpliwości

Interaktywna podłoga to doskonałe narzędzie do rozwijania umiejętności motorycznych i aktywności fizycznej u dzieci, dodatkowo stymulujące kreatywność i wyobraźnię. Tworzenie własnych historii, rysowanie, malowanie a także tworzenie własnych projektów rozwija umiejętność twórczego myślenia, eksperymentowania i wyrażania siebie. Dodatkowo konieczność reakcji na różne sygnały wyświetlane na podłodze pomaga w rozwijaniu umiejętności koncentracji, samokontroli i cierpliwości.  

·         Edukacja poprzez zabawę:

Podłoga interaktywna bazuje na oprogramowaniu zawierającym wiele gier i zadań, które umożliwiają naukę poprzez zabawę. Aktywne zaangażowanie w proces nauki sprawia, że edukacja staje się przyjemnością.  

·         Wyjątkowe narzędzie w pracy z dziećmi z SPE

Stworzony, przy konsultacji ze specjalistami, pakiet Rewalidacja i Terapia to zestaw narzędzi, który usprawnia zaburzone funkcje i rozwija percepcję. Poprzez aktywne uczestnictwo w grach na Interaktywnej Podłodze FunFloor, użytkownicy uczą się koncentracji, precyzji oraz umiejętności szybkiego analizowania informacji. To partner dla pedagogów, terapeutów, psychologów ułatwiający monitorowanie postępów uczniów i dostosowywanie zajęć do ich potrzeb.  

·         Umiejętności językowe:

Pakiet interaktywnych gier językowych to niezastąpione narzędzie do nauki języka angielskiego. Aż 100 gier, podzielonych na 30 działów, wspiera naukę języka angielskiego w sposób przemyślany i przyjemny.  Każdy dział to kolejny krok w kierunku biegłej komunikacji w języku angielskim.    

·         Umiejętności poznawcze i społeczne:

Interaktywna podłoga zachęca dzieci do współpracy i interakcji społecznej. Gra w grupach, wspólnie rozwiązywanie zadań, dzielenie się indywidualnymi pomysłami rozwija umiejętność współpracy, komunikacji i budowania relacji z innymi dziećmi.      

 

Interaktywna podłoga dostarcza dzieciom niezapomnianych wrażeń i wiele frajdy.    

 

Zachęcamy do umówienia prezentacji, podczas której nasi eksperci przedstawią wszystkie zalety tego rozwiązania,      

pixel