Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wakacje...

2020-07-22
Wakacje...
Tegoroczne wakacje to czas ze wszech miar wyjątkowy. Zarówno nauczyciele jak i uczniowie odpoczywają po miesiącach zdalnej nauki. Dla wszystkich był to trudny czas – czas odnajdywania się w zmienionej przez pandemię rzeczywistości. Na szczęście ostatnie tygodnie przynoszą powiew nadziei, która przynosi szansę na powrót normalności. I chociaż wszyscy wciąż odczuwają niepewność i brak stabilizacji, to każdy chce być przygotowany na czekające nas wyzwania.


Dotyczy to również edukacji. Stosunkowo spokojny czas wakacji, to najlepszy moment by przygotować szkołę do wyzwań nowego roku szkolnego. Podobnie jak w świecie sportu transfery „lubią ciszę”, tak remonty, zakupy i montaż nowego sprzętu najłatwiej przeprowadzić w ten wakacyjny czas i by pozytywnie zaskoczyć uczniów i rodziców wraz z nastaniem nowego roku szkolnego.

Dedykowana dla edukacji oferta Nordweco wychodzi naprzeciw wyzwaniom przed którymi stają dzisiaj placówki edukacyjne. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne projektory i części zamienne w tym lampy, interaktywne monitory dotykowe - w tym wyjątkowe na naszym rynku monitory Prowise - z kamerą MOVE, która umożliwia zdalną obsługę gestami. Co bardzo istotnie monitory Prowise są objęte 5-letnią gwarancją producenta, oraz gwarancją 5 lat bezpłatnej aktualizacji oprogramowania.
Oferowane przez nas komputery znajdą zastosowanie zarówno w szkole jak i podczas nauki zdalnej i plenerowej. Przenośne komputery EduBook wyróżnia dotykowy ekran, wzmocniona, odporna na upadki z wysokości 1,2 m obudowa i bardzo długi czas pracy na baterii. A dotykowe komputery AiO Prowise mogą być używane z dala od gniazd zasilających, ponieważ są standardowo wyposażone w zasilanie bateryjne. Co istotne wybierając rozwiązania marki Prowise, nasi Klienci zyskują dostęp do bezpłatnej bazy gier i programów interaktywnych, również takich, które umożliwiają przeprowadzanie zajęć zdalnych.
Dla szkół, które skupiają się na podniesieniu poziomu nauczania języków obcych przygotowaliśmy specjalną ofertę na zakup pracowni językowych. Pracownia umożliwi przeprowadzanie również innych zajęć, a przy opcjonalnym wyposażeniu stanowisk w przegrody z pleksi, może być doskonałym narzędziem do przeprowadzania zajęć przy zwiększonym reżimie sanitarnym. Przy zastosowaniu takiego rozwiązania uczeń nie musi opuszczać swojego miejsca, a jego wiedza może być indywidualnie sprawdzona przez nauczyciela. Do ściśle zdalnej nauki języków obcych dedykowane są dostępne w naszej ofercie rozwiązania Robotel.


Dla szkół, które chcą urozmaicić zajęcia przyrodnicze przygotowaliśmy ofertę na mobilne laboratoria przyrodnicze ScienceBus, które mogą być skonfigurowane, do przygotowania konkretnych zajęć z fizyki, biologii i chemii, oraz ogólnie pojętych nauk przyrodniczych.

Do zajęć z robotyki i programowania szczególnie polecamy zestawy Cubroid, które nie zawierają małych elementów i mogą być z powodzeniem używane przez uczniów w każdym wieku, podczas zajęć w szkole, ale również w edukacji zdalnej.  Brak małych elementów jest istotny ponieważ, podczas edukacji zdalnej na ekranie komputera uczniowie będą wyraźnie widzieć jakie części zestawu powinny być połączone. Dodatkowo  moduły CUBROID są w pełni kompatybilne z LEGO, co szczególnie młodszym uczniom, może urozmaicić zajęcia z nauki programowania.   Jesteśmy firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku edukacyjnym i mamy nadzieję, że nasza oferta pomoże Państwu przygotować Państwa szkołę do nowego roku szkolnego. Zapraszamy do kontaktu. Nawet jeśli nie zamierzają Państwo dokonać zakupu służymy naszą radą i fachową pomocą. 

pixel