Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Aktywna Tablica 2024

( ilość produktów: 11 )

Skorzystaj z programu rządowego zapewniającego wsparcie finansowe rozwoju Twojej placówki szkolnej. Aktywna tablica to jeden z najpopularniejszych projektów dofinansowań, z którego korzystają szkoły w całej Polsce. Poznaj zakres państwowej pomocy i zobacz, jak dzięki dofinansowaniom możesz unowocześnić sale lekcyjne, oferując nauczycielom oraz uczniom dostęp do innowacyjnej technologii. W Prezenter.pl znajdziesz mnóstwo funkcjonalnych urządzeń, z którymi przekazywanie i przyswajanie wiedzy stanie się prostsze.


Program rządowy Aktywna tablica – skorzystaj z dofinansowania dla swojej szkoły z Prezenter.pl


Aktywna tablica to rządowy program wspierający rozwój szkolnictwa, który zakłada wsparcie infrastruktury technologicznej placówek edukacyjnych. Jego celem jest podnoszenie kompetencji nauczycieli i maksymalizację efektywności nauki w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych. Projekt Aktywna tablica działa od 2020 roku i zaplanowany został do końca roku 2022.

Warto zaznaczyć, że obecny rządowy program Aktywna tablica to druga edycja, gdyż pierwsza w latach 2017-2019 odniosła ogromny sukces. Jednak tym razem zmodyfikowano pewne zasady, ustalając nowe progi wsparcia finansowego dla szkół, w których kształcą się uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – szczególnie, gdy są to placówki edukacyjne przystosowane do potrzeb uczniów niewidomych lub niepełnosprawnych. Sprawdź sprzęt, który skategoryzowaliśmy jako asortyment wykorzystywany przez:

  • Szkoły podstawowe - udział po raz pierwszy;
  • Szkoły podstawowe - uczniowie z SPE
  • Szkoły ponadpodstawowe

Wszystkie urządzenia dostępne w tej części oferty Prezenter.pl, z założenia mogą być dofinansowywane z programu rządowego Aktywna tablica. Są to narzędzia i akcesoria spełniające najwyższe wymagania techniczne, co potwierdzone zostało certyfikatami jakości, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa eksploatacji, którymi dysponują producenci.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, czy reprezentowana przez Ciebie placówka szkolna ma możliwość skorzystania z dofinansowania? Program Aktywna tablica został opracowany na klarownych zasadach. Chętnie pomożemy więc skompletować odpowiedni zestaw wyposażenie i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Projekt Aktywna Tablica nie ma przed nami tajemnic. Nie musi mieć ich również przed Tobą. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo już teraz.

 

pixel